MANGO

AKUTALNOŚCI

MANGO MAMA OVO!

MANGO MAMA OVO Mamy powody, by świętować! ❤️🎉Oficjalnie możemy potwierdzić, że kolejną, trzecią lokalizacją restauracji Mango Mama będzie OVO Wrocław! To oznacza tylko jedno – jeszcze więcej aromatycznego, indyjskiego jedzonka do wyboru w trzech lokalizacjach. 😉🙌 Dziękujemy całemu OVO TEAM za wybranie nas, do bycia częścią tego wyjątkowego i prestiżowego miejsca!❤️ Nie możemy się doczekać! #mangomamafood #sharewithlove #madewithlove #wroclaw ZAMÓW ON-LINE! Zamówienia realizowane w restauracji MANGO MAMA Rynek.

Indyjska uczta w sercu Wrocławia!

Indyjska uczta w sercu Wrocławia! Czy może być coś lepszego niż aromatyczny obiad w samym sercu Wrocławia? Zapraszamy zarówno do przytulnego wnętrza restauracji, jak i do naszych dwóch ogródków. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych Gości dużo zieleni, piękne, kolorowe krzesła i poduszki, a także Mango Tuk Tuka, który przeleciał do nas prosto z Indii! Donice z kwiatami ozdobione zostały sercami, a pozostałą część ogródka zdobią palmy. Nie mogło zabraknąć

Pyszne jedzenie, klimatyczna muzyka i niesamowity klimat!

Indian food festival to wydarzenie, które miało miejsce 9 października w naszej restauracji. Każdy kto zakupił bilet wstępu mógł rozkoszować się specjalnie przygotowanymi potrawami. Dodatkowy klimat i element rozrywki tworzyły koncerty takich zespołów jak Foliba, Wlazi wraz z Bethel’em, Martyna Baranowska. Całe wydarzenie prowadził Cheeba z East West Rockers. Gościem specjalnym był Pascal Brodnicki. Pascal opowiadał o swoich doświadczeniach z kuchnią indyjską, o jej wartościach i przeróżnych potrawach które są w niej używane.

Zapraszamy do naszych ogródków!

Początkowo mogliście spożywać aromatyczne potrawy Kuchni Wschodu w blasku słońca po jednej stronie lokalu - od ulicy Kiełbaśniczej. Nasz ogródek rozrósł się w mgnieniu oka, i powstał również od strony ul. Św. Mikołaja. Z czasem zaczęły go wypełniać kwiaty i kolorowe poduchy, aby jak najbardziej umilić Wam spędzony czas wraz z bliskimi podczas smakowania naszych dań.

ZAMÓW ON-LINE!

Zamówienia realizowane w restauracji MANGO MAMA Rynek.